![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:30, 26 жовтня 2018 р.
У Чернівцях відкрили контактний зоомайданчик (фото)
![У Чернівцях відкрили контактний зоомайданчик (фото) У Чернівцях відкрили контактний зоомайданчик (фото)](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Чернівцях відкрили контактний зоомайданчик, який назвали на честь Героя Небесної Сотні Василя Аксенина.
Розташований він у Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, що на вулиці О. Кошового, 57. Тут є карликові вівці, в'єтнамські поросята, камерунські карликові козенята та інші екзотичні тваринки.
«Дітки можуть погодувати, погладити тварин. Звісно ж під наглядом педагогів, – розповідає директорка центру Людмила Головченко. – Прийти сюди може кожен охочий. Також плануємо, щоби воїни АТО, які проходять реабілітацію, змогли поспілкуватися з мешканцями контактного зоомайданчика».
Названий він на честь буковинського Героя недаремно, адже Василь Аксенин ще змалку проявляв любов до природи.
«У нас вдома було багато тварин, навіть диких екзотичних, – каже Променю дружина Тетяна Аксенин. – І маленькі білочки водилися. Також якось принесли чоловікові з лісу п'ятьох совенят, чиє гніздо зруйнували хижаки. Він їх виходив, підбирав їм харчування. Це було все його життя. І приємно, що діти зможуть наслідувати його приклад та вчитися доглядати за тваринами».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
12:49, 17 липня
19:40, 24 липня
10:51, 19 липня
16
10:51, 19 липня
24
live comments feed...
Коментарі