• Головна
  • Чернівецькі перевізники знову просять підняти тариф на проїзд у маршрутках
16:00, 28 жовтня 2018 р.

Чернівецькі перевізники знову просять підняти тариф на проїзд у маршрутках

Чернівецькі перевізники знову просять підняти тариф на проїзд у маршрутках

Перевізники кажуть, що подорожчання пального має стати причиною чергового підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті Чернівців, розповів у програмі "Суть речей" на Радіо 10 директор Департаменту ЖКГ міськради Володимир Бешлей

Слухач:  Чому не оголошують тендер на розробку транспортної моделі міста?

Володмир Бешлей: Ми працюємо над цим. Транспортну модель потрібно розробляти і працювати над організацією руху. Ми працюємо над тими ділянками доріг, які дають нам можливість розвантажити магістральні вулиці.  Наприклад Кароля Мікулі, або перехрестя Комарова і Небесної Сотні, хочемо додаткову смугу організувати, щоб машини могли швидше роз’їжджатися. Ми пропонуємо всім чернівчанам поєднуватися до пропозицій, як має виглядати транспортна модель міста.

Людмила Григорчук: У Чернівцях зараз проміжковий тариф у маршрутках. Чи є підстави говорити про чергове підвищення ціни на проїзд незабаром?

Володмир Бешлей: Складне питання, бо скаржилися мені перевізники, що за останній два тижні в опті солярка зросла на 10 гривень. Дійсно,проблема є. Тариф треба переглядати, бо росте долар, вартість основних речей, без яких громадський транспорт не може бути. Будемо повертатися до розрахунків, дивитися.

Людмила Григорчук: Зверталися перевізники усно, чи вже присилали документи?

Володмир Бешлей: Ні, усно, жалілися на складне життя і складне матеріальне становище. Я сказав готувати розрахунки.

Джерело: АСС

#тариф #проїзд #маршрутка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...