• Головна
  • Лише 40% діабетиків Буковини забезпечені інсуліном
09:01, 29 жовтня 2018 р.

Лише 40% діабетиків Буковини забезпечені інсуліном

Лише 40% діабетиків Буковини забезпечені інсуліном

В Чернівецькій області інсуліном забезпечені лише 40% діабетиків, про це повідомили представники Департаменту МОН в регіоні

Наразі серед всього населення Буковини офіційно хворими на цукровий діабет є більше 39000 чоловік, близько 5434 пацієнти – це такі, що постійно потребують ін’єкцій інсуліну. Хоча держава й передбачає повне забезпечення цими препаратами, що життєвонеобхідні для хворих, все ж субвенція покрила лише 20% тих витрат, що складають потрібне забезпечення. Решта людей вимушені купувати інсулін в аптеках.

Представники департаменту МОЗ в Чернівецькій області офіційно звернулись до Уряду України з проханням відкорегувати цю проблему. Адже нестача інсуліну означає для діабетика справжню загибель. Також важливим є той факт, що вартість інсуліну в порівнянні з минулим роком зросла на 30%.

Це також відбилось на державному фінансуванні. Згідно електронному реєстру , серед кількості хворих, більша частина таких людей, що не можуть самотужки постійно купляти за власні кошти інсулін, так як отримують малі щомісячні доходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #інсулін #діабет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...