• Головна
  • Чому дорослих буковинців безкоштовно не щеплюють від кору?
10:29, 29 жовтня 2018 р.

Чому дорослих буковинців безкоштовно не щеплюють від кору?

Чому дорослих буковинців безкоштовно не щеплюють від кору?

Попри заяву МОЗ, що в Україні безкоштовно вакцинують дорослих від кору, на Буковині цього поки не роблять

Адже вакцин не вистачає для усіх: у дорослих і дітей. Про це розповіли у програмі "Суть Речей" на Радіо 10 Марія Поліщук, заступник директора Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації та Наталія Гопко, в.о. директора Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України, пише асс

Марія Поліщук: Дітей ми щепимо. А от що стосується дорослих¸ то ми не можемо з цієї кількості вацин, яку ми маємо, виділити для дорослих. Тому це лише може бути лише у приватному порядку.

Людмила Григорчук: Пропонуєте придбати?

Марія Поліщук: Так

Людмила Григорчук: Багато звертаються дорослих з проханням про вакцинацію від кору?

Наталія Гопко: На жаль, така активність спостерігалися лише у кінці 2017 року. Тоді, коли виникали певні застереження своєчасного і і достатній кількості довезення вакцини до медичного закладу. А тепер, коли вакцини є достатньо, то таких охочих вже менше. Якщо взяти весь період від початку спалаху, то 30% захворілих є дорослі.

Марія Поліщук: Дорослі є бажаючі, наприклад, керівники правоохоронних структур. Мова йде про прикордонників, національну поліцію. Але ми не можемо виділити цю вакцину. Є дозвіл МОЗ на дану процедуру, але ми не маємо можливості, бо у нас поки немає понад потреби доз вакцин. Тільки тоді, коли ми будемо мати кількість вакцин таку, щоб вистачило на всіх дітей, то надлишки ми можемо надати дорослим.

#Буковина #кір #щеплення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...