![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:18, 29 жовтня 2018 р.
ДТП на Буковині: два автомобілі не поділили дорогу, є потерпілі
![ДТП на Буковині: два автомобілі не поділили дорогу, є потерпілі ДТП на Буковині: два автомобілі не поділили дорогу, є потерпілі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями в селі Дубівці Кіцманського району 21-річна жителька Вижниччини, керуючи автомобілем марки «Daewoo Lanos», не впоралася з керуванням та допустила зіткнення із легковиком «Skoda».
За кермом іномарки знаходилася 26-річна чернівчанка.
Внаслідок ДТП постраждав пасажир автомобіля «Daewoo Lanos» - 26-річний брат кермувальниці. Із тілесними ушкодженнями його госпіталізовано до лікарні швидкої медичної допомоги міста Чернівці, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі