![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:03, 31 жовтня 2018 р.
СБУ розслідуватиме справу щодо побиття чернівчанина правоохоронцем
![СБУ розслідуватиме справу щодо побиття чернівчанина правоохоронцем СБУ розслідуватиме справу щодо побиття чернівчанина правоохоронцем](/dist-assets/images/cap.jpg)
Прокуратура доручила слідчим УСБУ розслідувати факт побиття чернівчанина працівником правоохоронного органу.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Чернівецької області.
У провадженні Шевченківського відділення поліції ГУНП в Чернівецькій області перебувало кримінальне провадження від 26 жовтня 2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, за фактом нанесення громадянину тілесних ушкоджень.
Однак, у ході досудового розслідування встановлено, що 25 жовтня 2018 року працівник одного з правоохоронних органів області, перебуваючи на вул. Університетській у Чернівцях, вчинив хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю.
На підставі викладеного, керуючись ст. 110 Кримінального процесуального кодексу України, прокуратура прийняла рішення про зміну кваліфікації кримінального правопорушення у кримінальному провадженні з ч.1 ст.125 КК України на ч.1 ст.296 КК України.
Враховуючи викладене, з метою забезпечення ефективного розслідування у зазначеному кримінальному провадженні та виконання вимог ст. ст. 2, 9, 28 КПК України, прокуратура Чернівецької області прийняла рішення доручити досудове розслідування вказаного кримінального провадження Управлінню Служби безпеки України в Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
5
18:21, Вчора
3
00:39, 15 липня
live comments feed...
Коментарі