• Головна
  • Чернівчанам варто знати: прийом документів на монетизацію субсидії завершується
14:02, 31 жовтня 2018 р.

Чернівчанам варто знати: прийом документів на монетизацію субсидії завершується

Чернівчанам варто знати: прийом документів на монетизацію субсидії завершується

Заяви на отримання коштів невикористаної житлової субсидії структурними підрозділами з питань соціального захисту населення приймались до 1 вересня поточного року.

Відповідно до п.18 Положення про порядок призначення житлових субсидій затвердженого постановою Кабінету Міністрів України , після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної субсидії внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання розподілу електричної енергії для індивідуального опалювання, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 квт.ч. електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного каледарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

За рішенням комісії строк подання заяв щодо отримання вищезазначених коштів може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року в разі, якщо субсидіант з поважних причин не подав заяву до 1 вересня.

Варто відмітити, про внесені зміни, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018р. №841 щодо способу виплати частини зекономлених коштів.

Якщо до внесених змін виплата мешканцям міст обласного значення проводилась тільки через особові рахунки в банківських установах, та за рішенням комісії кошти невикористаної житлової субсидії можуть бути виплачені особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у містах обласного значення, через відділення поштового звязку ПАТ «Укрпошта».

За інформацією виконавців комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу, електричної енергії, що використовувались для індивідуального опалення, кількість домогосподарств, в яких наявна невикористана частина суми сібсидії складає 6478. Станом на 29.10.2018р. заяви на отримання коштів подали 4408 отримувачів субсидій, що склала 68% від загальної кількості.

#Чернівці #монетизація #субсидія #заява
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...