• Головна
  • На медицину Буковини виділили понад 6 млн. гривень
19:01, 31 жовтня 2018 р.

На медицину Буковини виділили понад 6 млн. гривень

На медицину Буковини виділили понад 6 млн. гривень

Одним із основних питань порядку денного пленарного засідання позачергової сесії Чернівецької обласної ради було внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.

У результаті закладам охорони здоров’я області обсяг асигнувань збільшено на загальну суму 6349,72 тис. грн. Про це йдеться на сайті Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

Ці кошти буде використано на придбання медикаментів, перев’язувальних матеріалів, деякого обладнання тощо медичними установами області. Так, 1000,0 тис. грн. отримає обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на придбання паливно-мастильних матеріалів, 450 тис. грн. отримає обласний онкологічний диспансер на придбання автоматичного біохімічного аналізатора, на придбання медикаментів і перев’язувальних матеріалів Лікарні швидкої медичної допомоги додатково буде виділено 300 тис. грн., а обласному клінічному кардіоцентру – 195,0 тис. грн. на придбання венозного сканера; та  придбання і встановлення блоку безперебійного живлення – 1000,0 тис.грн. Півмільйона гривень буде скеровано на виконання заходів Регіональної програми профілактики, діагностики та лікування вірусного гепатиту В,С у 2018-2020 роках, а на виконання Регіональної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період з 2017 по 2019 роки – 400,0 тис. грн.

Майже два мільйона гривень депутати вирішили скерувати на проведення відновлювальних робіт пошкоджених стихією приміщень лікувальних закладів. Зокрема за ці кошти капітально відремонтують дах корпусу обласної консультативної стоматполіклініки, що на пр. Незалежності, 123, фасад обласного шкірно-венерологічного диспансеру, окремі приміщення обласної лікарні тощо.

Крім цього, на сесії розглянули й схвалили виконання обласної програми із трансплантології, прийняття якої на 2015-2018 рр. дало змогу забезпечити надання медикаментозної допомоги мешканцям області з пересадженими органами та врятувати людські життя.

#Буковина #медицина #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...