
11:00, 2 листопада 2018 р.
Увага! На Буковині активізувались крадії: як не стати жертвою кишенькарів?

Правоохоронці закликають буковинців бути максимально обережними у місцях значного скупчення людей, а особливо – у громадському транспорті. Не залишайте своє майно без нагляду. Гроші, документи й цінні речі тримайте у внутрішніх кишенях, застібнутих сумках та інших важкодоступних для крадіїв місцях.
Найчастішим місцем «роботи» кишенькових злодіїв залишається громадський транспорт. Як правило, зловмисники вдягаються непримітно, щоб загубитися в натовпі. Зазвичай вони ходять з курткою, перекинутою через руку і під час крадіжки використовують її в якості «ширми».
Крадії часто працюють у парі: поки один відволікає жертву, інший «обчищає» її кишені. Також злодії витягують гаманці й гаджети у пасажирів, коли ті заходять до транспорту і на підштовхування ніхто не звертає увагу, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Щоб уберегти своє майно від професійного кишенькаря варто пам’ятати прості правила безпеки:
- найголовніше – не показуйте оточуючим наявність великої суми грошей у гаманці, а якщо все ж таки перевозите її, то розкладіть по внутрішніх кишенях;
- рюкзаки та сумки в людних місцях тримайте в полі свого зору під пильним наглядом;
- якщо ви помітили підозрілих людей, котрі стоять до вас дуже близько – краще відійдіть в сторону;
- будьте особливо пильними, коли заходите в транспорт;
- якщо є підозра, що злодій придивляється до вас – заговоріть з ним і тоді крадій просто піде, не бажаючи привертати до себе уваги.
А якщо вас усе ж таки обікрали кишенькові злодії, не зволікаючи повідомте працівників поліції про крадіжку, зателефонувавши за номером спецлінії «102». Пам’ятайте, що ваша уважність – основний і чи не єдиний надійний захист від крадіїв.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:02
Вчора
18:39
Вчора
15:50
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:05, Вчора
83
11:22, Вчора
9
08:11, 18 травня
38
live comments feed...
Коментарі