• Головна
  • Як у Чернівцях привертають увагу громадськості до жінок з інвалідністю?
12:28, 6 листопада 2018 р.

Як у Чернівцях привертають увагу громадськості до жінок з інвалідністю?

Як у Чернівцях привертають увагу громадськості до жінок з інвалідністю?

Всеукраїнська громадська організація «Національна асамблея людей з інвалідністю України» та ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» проводять в Чернівцях практичний семінар для жінок з інвалідністю «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток».

Метою заходу є привернення уваги громадськості до жінок з інвалідністю, керівництва місцевого та державного рівнів, широкого кола громадськості, жіночих та правозахисних громадських організацій щодо сприяння реалізації прав дівчат і жінок з інвалідністю, гарантованих Конвенцією ООН з прав інвалідів, Конституцією та іншими державними та Міжнародними правовими актами, а також подолання психологічних стереотипів та формування нового позитивного ставлення громадськості до жінок з інвалідністю.

У програмі заходів: лекції та психологічні тренінги, майстер-класи з візажу та йоги, фотосесія «Краса в унікальності» тощо.

У семінарі беруть участь також жінки з інвалідністю з Полтавської, Київської, Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та Луганської областей. Про це повідомляють на офіційному сайті Чернівецької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #жінки #інвалідність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...