• Головна
  • На Буковині влаштували топографо-геодезичний квест
13:38, 7 листопада 2018 р.

На Буковині влаштували топографо-геодезичний квест

На Буковині влаштували топографо-геодезичний квест

Днями управління молоді та спорту облдержадміністрації та Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича провели студентський  топографо-геодезичний квест «Буковинська осінь», приурочений 100-річчю Буковинського Віча.

Метою квесту є реалізація завдань Державної програми з розвитку ДГМ України  шляхом впровадження в практику новітніх науково-методичних досягнень і розробок. Про це інформує прес-служба Чернівецької ОДА.

Під час заходу учасники провели експедиційні дослідження існуючого геодезичного забезпечення території Вижницького району на основі обстеження та оновлення геодезичних пунктів, інженерні вишукування і тренінги у сфері геодезії, картографії й землеустрою при застосуванні новітніх програмно-апаратних засобів і технологій, прикладний тренінг з геодезичного моніторингу геодинамічних процесів на прикладі зсувів урочища Гропа с. Чорногузи Вижницького району та визначили геоприв’язка археоастрономічних об’єктів «Вижницького планетарію» та топознімання території при застосуванні мобільних гаджетів і девайсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #квест #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...