Новини компаній
17:38, 20 жовтня 2018 р.

Годинники з тонометром

Новини компаній
Годинники з тонометром, фото-1

Сьогодні на ринку гаджетів з’явилися пристрої, що допомагають в організації тренувального процесу. Годинники вимірюючі тиск є одним з видів таких пристроїв. Вони стануть у нагоді й людям, які мають потребу в постійному стеженні за рівнем артеріального тиску, бо його коливання суттєво впливають на самопочуття.
Тут у годинниках та браслетах з тонометром наявні всі функції фітнес – трекера. Вони здатні підрахувати кроки, пройдені на протязі дня, визначити протяжність пройденої відстані та втрачених калорій. Функція будильника виконується за допомогою вібрації, не створюючи незручностей для близьких людей.
Принцип роботи наручного тонометра відрізняється від роботи манжетного вимірювального пристрою, але він забезпечує достатню точність вимірювань. Процес вимірювання побудовано на складних обчисленнях, які базуються на вимірюванні серцевої активності (частоти пульсу, довжини пульсової хвилі та інших показників). Метод забезпечує якісний цілодобовий моніторинг тиску. Для розрахунку показників кров’
яного тискунеобхідно ввести базові параметри. Людям, що страждають на гіпотонію, або гіпертонію необхідно ввести нормальне значення тиску, що відповідає віку, та показники, при яких з’являються неприємні симптоми.
Спортсмени як базові параметри вводять показники у стані спокою та після фізичного навантаження (ці показники визначають після виконання вправ, передбачених інструкцією).

Придбати годинник з тонометром пропонується на сайті інтернет – магазину TONOMETR.IN.UA.Крім того представлені браслети, які разом годинниками відносять до категорії фітнес – трекерів. Функціонально ці моделі ідентичні. Відмінність між ними полягає лише у використовуваних матеріалах, та зовнішньому дизайні. Для людей, у житті яких спорту відведено далеко не останнє місце, фітнес - браслети саме те, що треба.
Матеріали, з яких виготовленні фітнес – браслети, та їх форма, розраховані на витримування великих навантажень у спортивному залі. Браслет стійкий до появи подряпин, та не розкладається під дією поту.
Годинники з тонометром виробляють з більш приємних для повсякденного використання матеріалів. Вони мають елегантний зовнішній вид. З допомогою розумного годинника можна здійснювати контроль за станом здоров’
я, перебуваючи будь – де. Показники тиску висвічуються на циферблаті годинника. Годинник дозволяє своєчасно прийняти ліки, або звернутися за допомогою до лікаря.0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...