Медики запевняють, що на Буковині проблем з інсуліном не буде

Медики запевняють, що на Буковині проблем з інсуліном не буде, Антоніна Сімаченко

В Чернівецькій області введена в роботу спеціальна програма для хворих громадян на цукровий діабет та про ці тонкощі й переваги проекту розповіли лікарі регіону

В Чернівецькому Департаменті МОЗ лікарі повідомили про те, що з 2017 року для людей, що хворі на різні стадії цукрового діабету, діє програма реімбурсації. Завдяки цьому проекту, кожен хворий може отримати інсулін, залежно від призначення самого лікаря.

Ендокринологи користуються спеціальним реєстром пацієнтів, що інсулінозалежні на протязі всього життя. Приділивши більше часу кожному хворому, лікар вивчає ступінь його хвороби для призначення спеціального «свого» інсуліну, адже визначення індивідуального препарату зашкодить виникненню алергії або побічних реакцій.

Дані про потребу в спеціальному інсуліні подається лікарями в спеціалізовані аптеку, що проводять тендерну закупівлю. Після цьгого пацієнт з діабетом приходить до фармацевта з відповідним приписом від лікаря та отримує життєвонеобхіднимй препарат на певний період.

Взагалі розраховується прийом на цілий місяць, але бувають окремі випадки, коли період «пробного» інсуліну скорочується. Таким чином, завдяки реєстру пацієнтів та організованої роботи в фармакологією, потреби інсуліну кореговані. Хоча не виключені випадки, коли люди вимушені купувати інсулін за власні кошти, що потім компенсуються.

Буковина інсулін діабет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі