Чернівчанам роз'яснювали нововведення в рахунках за спожитий природний газ (відео)

Чернівчанам роз'яснювали нововведення в рахунках за спожитий природний газ, Антоніна Сімаченко

21 листопада 2018 року в Чернівцях відбулася прес-конференція керівника ТОВ "Чернівцігаз Збут" Володимира Ляшенка щодо нововведень в рахунках за спожитий природний газ.

На заході обговорили наступні питання: - Що зміниться в рахунках за газ? - Чому застосовується приведення до стандартних умов? - Як впливає недостовірність обліку на стан розрахунків з державним монополістом - НАК «Нафтогазом України»? Та що буде зі спожитим, але несплаченим газом за попередні періоди?.

В рахунках за газ, спожитий у жовтні жителями Чернівецької області, об'єм природного газу приведений до стандартних умов. така практика розрахунків вже діє 3 роки для всіх категорій споживачів, окрім побутових. Через те що, державні органи загальмували використання приведення до стандартнеих умов для населення, рахунки лише побутових споживачів не враховували фактичні зміни об'єму газу. Це призвело до невідповідності у наразуваннях та боргу перед НАК "Нафотогаз України".

92,3% клієнтів "Чернівцігаз збут" - це побутові споживачі. За три роки різниця між фактично спожитим, але не оплачуваним природним газом для цієї категорії склала 15 млн кубометрів, або ж 94 млн. грн. Застосування приведення до стандартних умов забезпечить рівні умови обліку для всіх категорій споживачів та зупинить накопичення заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" -  розповів Погляду директор "Чернівцігаз Збуту" одимер Ляшенко.

Борги за період з грудня 2015 року по вересень 2018 року з'явилися з причин, що не залежать від "Чернівцігаз збуту". Тому газопостачальна компанія звертається до органів влади для прийняття зваженого рішення та регулювання проблеми цієї заборгованості. У разі відсутності такого рішення, компанія буде вимушена пред'явити заборгованість до оплати споживачам.

Буковина газ платіжка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі