Рідкісна хвороба вразила 9-річну буковинку

Рідкісна хвороба вразила 9-річну буковинку, Антоніна Сімаченко

Дівчинка вже пережила декілька інсультів, допомогти може операція у закордонній клініці.

На перший погляд Анна звичайна усміхнена дівчинка. Але за останні 8 місяців ця дитина пережила справжнє жахіття. 

Наприкніці березня в Ані раптово піднялась температура, потім паралізувало праву частину тіла,  вона перестала розмовляти . А після того, як матір повезла ії з районної клініки Глибокої до Чернівців – дівчинку засудомило і вона впала в кому, пише асс.

Лікарі поставили діагноз «вірусний енцефаліт», призначили відповідне лікування.

Тетяна Тодорюк, матір розповідає:

"Не реагувала, не відповідала, як її звати , вона не відповідала, ні скільки їй років, ні хто вона, нічого не говорила. Ми зробили МРТ У Чернівцях. Результати були погані, крововиливи і наслідки інсульту. Про інсульт мова не ішла. Ми лікували енцефаліт." 

Анна пройшла  різні обстеження та , лікувалась у Чернівцях кілька місяців, потім із матір`ю вирушили до Київської клініки ОХМАТДИТ.  

Тетяна Тодорюк, матір:

"Після Охмадиту вона почала говорити ,вона почала впізнавати, рухатись потроху, покращення незначні були. Місяць минув, вона почала втрачати свідомість. Невідомо, чому. Просто лежачи на ліжку, граючись, вона втрачає свідомість."

Тетяна ще раз поїхала до Києва – Інституту нейрохірургії. Там ,каже жінка, лікар порадив подаватись до закордонних клінік. Жінка знайшла лікарню в Ізраїлі, де Аню ще раз обстежили у жовтні. Встановлений новий діагноз - шокував.

Тетяна Тодорюк, матір : "Судячи з тих знімків, які ми привезли з собою, одразу лікар-радіолог дав нам заключення, що це не енцефаліт, а хвороба  «моямоя». Це проблеми з судинами головного мозку, вони дуже вузенькі і при кожному скороченні можуть викликати інсульт. І там нам сказали, що в нас було кілька ішемічних інсультів з крововиливами і зараз дитина в перед ішемічному стані."

Іван Шкробанець, керівник Глибоцької ЦРЛ: 

"Це зустрічається у дітей і характеризується тромбозом і стенозом артерій головного мозку. Тобто, вони звужуються і закупорюються і головний мозок поступово помирає."

Ізраїльська клініка зголосилась зробити дві операції Анні. Кожна вартує по  46,5 тисяч доларів. Та перед операцією дівчинка має пройти ангіографію. Тетяна знайшла турецьку клініку, яка може провести таке обстеження за 2,5 тисячі доларів. Тож Матір із донькою днями вирушають до Туречччини. Гроші на обстеження мають, а от  заплатити за операцію – нічим.

Наразі вдалось зібрати 9 тисяч доларів.

Тетяна Тодорюк, матір :

"Вони обіцяють, що епілептичних судом не буде, що після операції розширять судини головного мозку і заберуть передішемічний стан, щоб інсульт не повторився.Але що права сторона відновиться, цього, на жаль не гарантує ніхто ніде."

Тетяна Тодорюк просить допомоги. Операція Анни призначена на кінець січня.

Реквізити: Номер карти Приват банку Тетяни  4149 4978 4973 4621

Буковина дитина рідкісна_хвороба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі