На Буковині підприємця через зарплату оштрафували майже на 112 тис. гривень

На Буковині підприємця через зарплату оштрафували майже на 112 тис. гривень, Антоніна Сімаченко

Порушення низки статей Кодексу законів про працю України виявлено головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області під час інспекційного відвідування  фізичної особи-підприємця, що здійснює підприємницьку діяльність у сфері торгівлі у Чернівцях.

Встановлено, що підприємець тривалий час не здійснював нарахування та не виплачував індексацію заробітної плати найманим працівникам.

Не нарахування та не виплата індексації заробітної плати  є порушенням статті 95 Кодексу законів про працю України - «Мінімальна заробітна плата. Індексація заробітної плати» та статті 33 Закону України «Про оплату праці» - «Індексація заробітної плати». Про це йдеться на сайті  Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Саме ці правові норми гарантують працівникам нарахування та виплату індексації заробітної плати.

Під час інспекційного відвідування у підприємця встановлено й інші порушення у частині оплати праці найманому персоналу, зокрема, за роботу у святкові дні та в надурочний час.

У цьому випадку підприємець порушив норму статті 106 Кодексу законів про працю України - «Оплата роботи в надурочний час» та статті 107 - «Оплата роботи у святкові і неробочі дні».

Штрафна санкція, накладена на роботодавця Управлінням Держпраці у Чернівецькій області, - 111 690  гривень (сто одинадцять тисяч шістсот дев’яносто гривень).

Буковина підприємець зарплата штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі