За одну добу чернівчани підтримали петицію з проханням звільнити головного лікаря пологового будинку

За одну добу чернівчани підтримали петицію з проханням звільнити головного лікаря пологового будинку, Полісан Вікторія

Петиція стосовно звільнення Манчуленка Дмитра Георгійовича з посади головного лікаря «Міського клінічного пологового будинку № 1» набрала  368  голосів за одну добу.

"Звільнити Манчуленко Дмитра Георгійовича з посади головного лікаря "Міського клінічного пологового будинку №1" за перевищення службових обов'язків", - пише автор петиції. 

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

Нагадаємо, група чернівчанок вимагатиме поновити на посаді головного лікаря пологового будинку

лікар петиція звільнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі