
17:02, 1 грудня 2018 р.
У Чернівцях ринок «Центральний» готується до запуску першого поверху

Упродовж декількох днів торгівці городиною ринку «Центральний», яким з літа дали змогу тимчасово працювати в обладнаному прилавками майбутньому підземному паркінгу, знову на вулиці.
«Лише до початку наступного тижня, – запевняє директор ТОВ «Ринок «Центральний» Василь Кавуля. – Оскільки готуємо до відкриття перший поверх, маємо завершити роботи з підготовки паркінгу. Зараз там працює кран-навантажувач, тому приміщення допоки закрили».
За словами Василя Миколайовича, перший поверх ринку попередньо планують відкрити на початку 2019 року, або навіть ще у грудні. Наступного тижня для нього мають отримати ролети, з Житомира – спеціальні прилавки, а з Білорусі – 50 сучасних розбірних скляних павільйонів, пише Промінь. Крім торгівців городиною, на першому поверсі розмістять торгівлю молочними продуктами (у павільйоні для неї буде спеціальна система кондиціювання), копченостями та іншими продуктами. Однак роботи з підготовки першої черги ринку ще багато, бо ще потрібно здійснити монтаж системи протипожежної безпеки, обладнати пандуси тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
13:13
Вчора
12:56
Вчора
10:10
Вчора
08:47
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:06, 3 липня
17:52, 4 липня
18
13:13, 2 липня
22:19, 1 липня
live comments feed...
Коментарі