• Головна
  • Юні спортсмени з Буковини відзначились на чемпіонаті світу з пауерліфтингу
19:00, 8 грудня 2018 р.

Юні спортсмени з Буковини відзначились на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

У Києві відбувся чемпіонат світу з паурліфтингу, жиму лежачи, станової ваги за версією GPA/IPO.

У столиці України змагалися представники 22 країн. Серед учасників змагань – спортсмени Новодністровська та спортивного клубу «Power Energy» (с. Романківці).

Як повідомляє nordbess-news.cv.ua, переможцями стали учні Романковецької гімназії. Максим Рудий посів перше місце серед дітей віком до 17 років, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, а також встановив рекорд України та Європи. А ось Арсен Босак став срібним призером серед дітей віком до 8 років. Тренує призерів Вадим Коваль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію