• Головна
  • З 15 грудня до 15 січня скасували повернення квитків на потяги
19:04, 16 грудня 2018 р.

З 15 грудня до 15 січня скасували повернення квитків на потяги

З 15 грудня до 15 січня скасували повернення квитків на потяги

"Укрзалізниця"на період новорічно-різдвяних свят – від 15 грудня до 15 січня, скасувала повернення квитків через Інтернет та оформлення групових заявок, аби запобігти зловживанням.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці" в коментарі "24 каналу".

Мета цієї заборони – не допустити спекуляцій, зловживань з квитками та уникнути штучного дефіциту у період свят.

В "Укрзалізниці" пояснюють, що велику частину квитків викуповується в інтернеті у перші хвилини відкриття продажі. Вже перед відправленням поїзда, більша їхня частина повертається у продаж. За словами представників компанії, за такою схемою квитки викуповують оптом, а потім перепродують їх.

Щоб уникнути зловживань, з 15 грудня по 15 січня через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде лише придбати. Для того, щоб їх повернути, необхідно буде звернутися до залізничної каси, – наголосили в "Укрзалізниці".

Окрім того, будуть діяти обмеження щодо оформлення групових заявок на пасажирські перевезення, які переважно здійснюють туристичні фірми. Зокрема, групові замовлення квитків можна буде оформлювати лише за наявності вільних місць у додаткових поїздах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #потяг #квиток #повернення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...