
10:30, 26 грудня 2018 р.
На Буковині не вистачає суддів

Новодністровський міський суд Чернівецької області через відсутність повноважних суддів не може здійснювати правосуддя.
Станом на середину грудня в Україні у 14 місцевих загальних судах не здійснювали правосуддя. Про це повідомила Державна судова адміністрація, пише сайт ЮРЛІГА.
Зазначається, що суддів бракує у судах першої інстанції – районних та міських.
Повідомляється, що цивільні справи нині зберігають у канцеляріях цих судів до призначення або переведення повноважних суддів.
Нагадаємо, судова реформа в Україні почалася 2014 року на вимогу учасників Євромайдану.
2016 року Верховна Рада затвердила законопроект “Про судоустрій і статус суддів”. З 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) почала кваліфікаційне оцінювання всіх суддів на відповідність критеріям професіоналізму та доброчесності.
Під час реформи були ліквідовані суди першої та другої інстанції, а замість них утворені нові. Замість вищих спеціалізованих судів і Верховного суду України створено новий Верховний суд з відповідними касаційними палатами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:26
Спецтема
Оголошення
07:51, 5 травня
00:00, 17 березня
08:33, Сьогодні
17:12, 29 квітня
11
live comments feed...
Коментарі