• Головна
  • Як працює сайт з відгуками, на прикладі revizion.ua
Новини компаній
10:40, 3 січня 2019 р.

Як працює сайт з відгуками, на прикладі revizion.ua

Новини компаній

Покупки онлайн дозволяють економити час користувачів, одночасно дозволяючи дізнатися про переваги різних товарів. Всього кілька хвилин пошуку дозволяють дізнатися всі переваги того чи іншого товару. За таким же принципом працюють і сервіси з відгуками. Єдина відмінність, на ресурсі надається відгук не про окремий продукт, а про сайт, компанію або інтернет-магазин. Всього кілька хвилин використання дозволять розібратися в тому, наскільки якісний продукт або послугу просуває фірма. Одним з найбільш популярних ресурсів є revizion.ua – один з найбільш популярних серед подібних в мережі.

Як працює сайт з відгуками

Кожен користувач, який хоче знайти достовірну інформацію про конкретної фірми, може скористатися ресурсом revizion.ua. Його головна перевага і особливість – компанія дозволяє власникам компаній і сайтів подивитися на свій продукт з боку клієнтів і користувачів. Самі клієнти зможуть підібрати саме той ресурс, який зможе надати якісні послуги на взаємовигідних умовах. Всі компанії розділені за категоріями, для зручності пошуку. А власники фірм зможуть відстежувати діяльність своїх співробітників і підтримувати зворотний зв'язок зі своїми користувачами.

 Як працює сайт з відгуками, на прикладі revizion.ua, фото-1

Чому саме revizion.ua

Робота сервісу спрямована на справедливу оцінку діяльності фірми. Для цього розроблена програма, що надає наступні переваги:

  • своєчасна оцінка від клієнтів відразу по здійсненню покупки або отримання послуги;

  • миттєве опрацювання відгуків менеджерами фірми;

  • модерація всіх відгуків, отриманих на сайті;

  • при необхідності, прямий зв'язок з клієнтом;

  • реєстрація та робота на сервісі доступна і для приватних, і для державних компаній.

Додатковий бонус – навіть компанії, які поки не володіють власним сайтом, можуть створювати сторінку від імені фірми на ресурс revizion.ua для відстеження відгуків і коментарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...