
19:00, 2 січня 2019 р.
Упродовж року на території Чернівців виникло майже 300 пожеж

Впродовж 2018 року на території міста Чернівці виникло 297 пожеж, на яких загинуло 4 особи, 9 осіб травмовані та 38 врятовані.
75% загорань виникли в житловому секторі через необережне поводження з вогнем, куріння в ліжку, порушення правил при експлуатації електромереж та електроприладів, пічного опалення. 10% пожеж виникло на підприємствах, 5% пожеж загорання автомобілів, 10% інші.
На жаль більшість пожеж виникають саме через власну безпечність. Люди зазнають великих матеріальних збитків, залишаються без майна та без даху над головою. Часто пожежі закінчуються трагічно, особливо, коли винуватці перебувають у нетверезому стані.
Тому Чернівецький міський відділ ДСНС України у Чернівецькій області закликає громадян у 2019 році звернути особливу увагу на належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті:
- не паліть у ліжку;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- не залишайте без нагляду увімкненими в електромережу обігрівальні прилади, телевізори, праски у разі виходу з приміщень;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
- не залишайте без нагляду дітей та постійно нагадуйте їм правила пожежної безпеки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:54
Вчора
15:23
Вчора
12:45
Вчора
09:41
Вчора
08:57
Вчора
20:34
4 липня
19:07
4 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:38, 1 липня
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
21:33, 3 липня
live comments feed...
Коментарі