• Головна
  • Внаслідок ДТП на Буковині загинув кінь
14:03, 11 січня 2019 р.

Внаслідок ДТП на Буковині загинув кінь

Внаслідок ДТП на Буковині загинув кінь
Учора 10 січня близько 19:00 на вул. О. Кобилянської в Сторожинці майже на межі з селом Ропча автомобіль Фольксваген на іноземній реєстрації вдарив гужову підводу.
Як повідомляє«Сторожинець-інфо», обидва транспортні засоби рухалися у попутному напрямку. Підвода була навантажена сталевою арматурою.
Зі слів водія легковика, арматура закривала світловідбивальні пристрої на возі. Кінь на ожеледиці призупинився, а керманич автомобіля на слизькій дорозі не встиг зупинитися, допустивши зіткнення з підводою.
В результаті удару арматура проштрикнула коня і він стік кров’ю. Автомобіль отримав незначні ушкодження.
Крім тварини, більше ніхто не постраждав. Водії транспортних засобів були тверезі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #ДТП #кінь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...