• Головна
  • Які фото не можна постити у соцмережах?
22:00, 14 січня 2019 р.

Які фото не можна постити у соцмережах?

Які фото не можна постити у соцмережах?

Соціальні мережі надають сильний вплив на наше повсякденне життя, і найчастіше далеко не в кращу сторону.

Соціальні мережі - це, поза всяких сумнівів, корисний спосіб взаємодії з людьми, з якими ви просто не можете бачитися щодня, вони також можуть шкідливо впливати на наше життя, якщо ми будемо недостатньо обережні, інформує Ukr.Media.

Так, ми розуміємо, що ви можете бути настільки задоволені вашим життям, що вам постійно хочеться поділитися своєю радістю з усім світом в Instagram, але є певні речі, яким не варто опинятися в загальному доступі. Ніколи.

Ось, що про це кажуть експерти в області особистих відносин:

Ваше інтимне життя має бути особистим, не виставляйте його на загальний огляд

Те, що відбувається за закритими дверима вашої спальні між вами та вашим партнером, стосується тільки вас двох. Соковиті подробиці вашого інтимного життя ні за яких обставин не повинні потрапляти в стрічку новин в Instagram.

Відверті розмови допустимі хіба що в спілкуванні з близькими друзями, та й то у виняткових випадках. У всіх же інших обставин пам'ятайте - це абсолютно не стосується оточуючих.

Не викладайте в інтернет особисту інформацію, що стосується вашого партнера

Ваш партнер і ви - не єдине ціле, і ви не маєте права керувати чужим життям. Ви цілком можете викладати в соціальні мережі свої селфі і розповідати, як вас зворушила мелодрама, щиро вважаючи, що в цьому немає нічого поганого. Але ваш партнер може зовсім не розділяти вашого погляду на це, так що ні за що і ніколи не викладайте в мережу без його дозволу будь-яку інформацію, яку можна вважати особистою. Деякі люди воліють, щоб їх особисте життя залишалося як можна більш особистим. Поважайте їх вибір

Експерт з особистих відносин доктор Дон Майкл пише про це так: «Якщо ви хочете, то, звичайно, можете викладати в інтернет особисту інформацію, але не робіть того ж з особистою інформацією вашої другої половинки, так як це є вторгненням в її особистий простір».

Ви зовсім не зобов'язані повідомляти про свої сварки всьому світу

Мабуть, це один з найважливіших пунктів. Ви ніколи і ні за що не повинні дозволяти собі сповіщати про ваші сварки на весь інтернет. Ваші розбіжності і проблеми особистого характеру мають вирішуватися між вами двома.

Поділитись в соціальній мережі подібною інформацією - все одно що запросити в свій будинок і спальню натовп абсолютно незнайомих людей, дозволивши їм коментувати все, що вони побачать.

Особисті фото вашого партнера без його дозволу не повинні йти в мережу

Фотографії вашого партнера, які особисто ви вважаєте веселими, милими і смішними - настільки, що вам захочеться поділитися ними з усім світом - можуть здатися вашому партнерові занадто особистими або навіть образливими.

Не викладайте в інтернет фотографії вашого партнера, якщо тільки у вас немає на це його чіткого і недвозначного дозволу. Повірте, ніхто не хоче, гортаючи стрічку соціальної мережі, наткнутися на фото, на якій він пускає слину на подушку під час сну.

Не жартуйте над вашим партнером в мережі

Розумієте... справа в тому, що тон і зміст вашого повідомлення зовсім не обов'язково буде сприйнятий вашими читачами (і вашим партнером!) так, як ви сподівалися. Так, віч-на-віч ви можете доброзичливо посміюватися над недоліками вашого партнера, використовувати жарти «нижче пояса». Це не буде визнано образою, так як він знає, що ви думаєте про нього насправді, так і тон вашого мовлення буде чітко говорити про те, що це жарт. Але от соціальні мережі... Знеособлений жарт, переведений в текстовий формат, може перетворитися з доброзичливого сарказму в злобний і образливий удар в хворе місце.

Як вважає Аарон Андерсон, сімейний психолог: «Коли ви викладаєте помилки і помилки вашого партнера в соціальні мережі, врахуйте, що там вони вирвані з контексту, і ви не можете обмежити коло людей, які їх побачать».

Утримайтеся від пасивно-агресивних коментарів про вашого партнера в інтернеті

Якщо у вашому партнері вас щось не влаштовує, краще, що ви можете зробити - це поговорити з ним на цю тему і спільно знайти рішення проблеми, якщо вона дійсно існує. Якщо ж ви поділитеся цим в соціальних мережах, ви не тільки не вирішите проблему, але і піділлєте бензину у вогонь.

Не давайте нікому влазити в проблеми ваших відносин, і побільше спілкуйтеся з вашим партнером - бажано, особисто і віч-на-віч.

Вистачить прагнути до чужої уваги і схвалення з допомогою сумнівних повідомлень

Так, всі ми любимо бачити оновлення статусу наших друзів і нові повідомлення від них. Але є люди, які бачать в цьому мало не сенс свого життя. Вони настільки «підсіли» на свої облікові записи в соціальних мережах, що їх думки практично повністю займає питання, скільки разів переглянули або «лайкнули» їх запис. Чому? Та тому що чим більші ці показники і чим більше людей на них підписалися, тим більш «затребуваними» вони себе почувають.

Вистачить принижувати себе, перемиваючи кістки «колишнім» вашого партнера

Неважливо, наскільки погано закінчилися минулі особисті стосунки вашого партнера, і наскільки сильно вам хочеться поділитися цим, утримайтеся від цього. Нехай ці брудні таємниці залишаться там, де їм місце - у небутті. Зробіть це з поваги до свого партнера, так і до себе теж.

Експерт з особистих відносин Нілі Штейнберг вважає: «Хоча у вас може виникнути велика спокуса написати кілька їдких коментарів на адресу «колишніх» вашого партнера - особливо якщо він або вона лізе у ваші відносини - але коли ви скаржитеся на це в соціальних мережах, це виглядає жалюгідно».

Вистачить принижувати себе розповідями на Facebook про те, яка ця людина погана. Всі, кого це стосується, включаючи вашого партнера і його «колишньої», і так про це знають. Краще поговоріть з ним про те, що вас турбує. Будьте вдячні за те, що ваш партнер вибрав саме вас... і відпустіть минуле.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поради #соцмережі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...