
12:02, 16 січня 2019 р.
Під час свят буковинські патрульні працювали у посиленому режимі

13-14 січня охорону громадського порядку та безпеку громадян забезпечували посилені наряди патрульної поліції та роти тактико-оперативного реагування
Протягом урочистостей з нагоди святкування традиційного свята «Від Різдва Христового до Йордану», яке відбулося в Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту і свята Маланки, яке святкували в Чернівецькій області особовий склад батальйону управління патрульної поліції в Чернівецькій області працював у посиленому режимі.
Також правоохоронці виставили фільтраційні пости в межах міста Чернівці для недопущення руху переобладнаних транспортних засобів вулицями міста.
Відзначимо, що грубих порушень громадського порядку під час заходів не зафіксовано.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:20
Вчора
15:05
Вчора
Спецтема
Оголошення
11:49, 14 серпня
15:30, 25 серпня
16
22:46, Вчора
41
Коментарі