• Головна
  • Буковинців запрошують на службу в десантники
11:28, 17 січня 2019 р.

Буковинців запрошують на службу в десантники

Буковинців запрошують на службу в десантники

Військовими комісаріатами Чернівецької області проводиться набір на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ Зброойних сил України. Підрозділ ДШВ Збройних Сил України дислокується в м. Чернівці.

Контрактники отримують стабільне щомісячне грошове забезпечення - солдат ДШВ від 12 600 грн. Виплачують грошові компенсації за піднайом житла. Зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких працювали на час призову.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму станом (на 1 січня 2019 року - 1921 грн ) в розмірах:

- особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму (понад 15 тисяч гривень)
- особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму (понад 17 тисяч гривень);
- особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму (понад 19 тисяч гривень).

Основними вимогами прийняття на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ ЗС України є задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість на військову службу, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України: чоловіки від 18 до 50 років; жінки віком від 18 до 40 років.

Мінімальний термін укладання контракту становить 3 роки, максимальний до 5-ти років.

Детальнішу інформацію можна дізнатися у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської 32, або у районному (міському) військовому комісаріаті за місцем перебування на військовому обліку. Телефони: 0509480349, (0372)524349.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #контракт #служба #десант
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...