![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:30, 25 січня 2019 р.
Обкрадали автомати з водою: у Чернівцях поліція викрила «дует» серійних крадіїв
![Обкрадали автомати з водою: у Чернівцях поліція викрила «дует» сері... Обкрадали автомати з водою: у Чернівцях поліція викрила «дует» серійних крадіїв](/dist-assets/images/cap.jpg)
Об’єктами злочинної діяльності злодії вибрали автомати для реалізації питної води. За короткий період часу они встигли скоїти два десятки крадіжок грошей з водоматів.
Наприкінці минулого року до поліції почали надходити повідомлення про пошкодження автоматів продажу води та викрадення з них грошових коштів.
В окремі дні злочинці обкрадали декілька таких приладів, оскільки в них, як правило, знаходяться невеликі суми грошей.
Більшість збитків, які теж прийдеться відшкодовувати злодіям, – це вартість відновлення пошкодженого обладнання, що в десятки разів перевищує суму викраденого.
Для припинення протиправної діяльності крадіїв власник посилив заходи безпеки в місцях реалізації води, а підрозділи поліції на території обласного центру провели оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Нічне місто». Під час відпрацювання поліцейські затримали безпосередньо після скоєння чергового злочину двох чернівчан, віком 21 і 22 роки.
У них вилучено викрадені гроші, спеціально підготовлені знаряддя зламу та інші речові докази.
Зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. За скоєні крадіжки чоловікам загрожує до шести років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі