![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:05, 26 січня 2019 р.
Віталій Кличко став почесним громадянином на Буковині
![Віталій Кличко став почесним громадянином на Буковині Віталій Кличко став почесним громадянином на Буковині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Міський голова Хотина Микола Головльов вручив меру Києва Віталію Кличку відзнаку «Почесний громадянин міста Хотин» на знак вдячності хотинчан за сприяння розвитку спорту – надану підтримку від Фонду братів Кличко на поліпшення матеріальної бази Хотинської ДЮСШ, придбання інвентаря та обладнання для тренувань юних спорстменів, проведення змагань, зокрема з боксу.
Як повідомляють «Хотинські вісті», зустріч відбулася у столиці, куди Віталій Кличко запросив мерів із 30-ти міст українських міст-членів Асоціації на святкування Водохреща – традиційне пірнання у Дніпро.
Також, як розповів Микола Головльов, під час спілкування з Главою держави Петром Порошенком досягнуто попередньої домовленості про те, що відзначення 400-ліття Хотинської битви відбудеться на державному рівні. Для цього міська рада має підготувати пакет документів і подати в Адміністрацію Президента.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі