![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:00, 1 лютого 2019 р.
В травмпункті Чернівців черга не зменшується (відео)
![В травмпункті Чернівців черга не зменшується (відео) В травмпункті Чернівців черга не зменшується (відео)](/dist-assets/images/cap.jpg)
З самого ранку у місцевому травмпункті черга не зменшується. Хтось приходить із переломом, а хтось – із розтягненням зв’язок чи вивихнутими суглобами. І все це через слизькі тротуари й дороги, які не посипають піском чи сіллю.
Чернівецькі медики нагадують, потрібно докласти до місця удару пакет з льодом, щоб вгамувати біль. Після цього можна нанести протизапальну мазь або гель. Якщо біль і набряк не спадають через два дні, варто звернутися до лікаря.
Деталі у сюжеті тва.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі