![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:16, 1 лютого 2019 р.
Грип не відступає: На Кіцманщині закрили школи
![Грип не відступає: На Кіцманщині закрили школи Грип не відступає: На Кіцманщині закрили школи](/dist-assets/images/cap.jpg)
За четвертий тиждень 2019 року в Чернівецькій області зареєстровано 5846 випадків ГРІ, з яких 4010 серед дітей (68,6%).
Шпиталізовано 127 осіб, з них 82 дитини. Рівень захворюваності гострими респіраторними інфекціями вище епідемічного порогу на 23%. В порівнянні з попереднім тижнем у цілому захворюваність збільшилися на 29,7%. За інформацією Кіцманського Центру ПМСД, у Кіцманському районі не перевищено епідпоріг по захворюваності на ГРВІ, випадків грипу не було зареєстровано, менше 10 дітей протягом тижня захворіли на кір.
Проте в кількох школах через застуду не відвідували заняття близько 50% учнів, тож з минулої середи карантин оголосили в школах сіл Нижні Станівці, Брусенки, Кліводин, — повідомили у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, пише Вільне Життя.
На території Кіцманської ОТГ карантин з п’ятниці 1 лютого до середи 6 лютого включно введено тільки в Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст., де перевищено епідпоріг і захворюваність учнів становить 25,7%. В інших навчальних закладах епідпоріг не перевищено і школярі продовжують відвідувати навчальні заклади, — повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Кіцманської ОТГ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:46, 23 липня
54
13:17, 13 липня
00:40, 15 липня
09:59, 19 липня
30
live comments feed...
Коментарі