![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:15, 1 лютого 2019 р.
На Буковині піротехніки знищили боєприпас часів ІІ Світової війни
![На Буковині піротехніки знищили боєприпас часів ІІ Світової війни На Буковині піротехніки знищили боєприпас часів ІІ Світової війни](/dist-assets/images/cap.jpg)
31 січня піротехніки Управління ДСНС України у Чернівецькій області знищили артилерійський снаряд калібру 76 мм часів ІІ Світової війни, повідомля прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Небезпечний боєприпас було знайдено місцевими жителями села Ржавинці Заставнівського району на присадибній ділянці.
Зважаючи, що подібні вибухонебезпечні предмети на території області знаходять повсякчас, Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає громадян бути обережними та дотримуватись правил безпеки. Помітивши підозрілу знахідку, не чіпайте її. Огородіть місце виявлення предмета підручними засобами яскравих кольорів та повідомте про нього за номером 101 або 102. Пам’ятайте, що недотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів може призвести до травмування чи трагічних наслідків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі