![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:03, 4 лютого 2019 р.
Буковинські депутати внесли зміни до обласного бюджету
![Буковинські депутати внесли зміни до обласного бюджету Буковинські депутати внесли зміни до обласного бюджету](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зміни до обласного бюджету на 2019 внесено на 29-й позачергової сесії Чернівецької обласної ради.
Так, народні обранці здійснили розподіл залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, по загальному та спеціальному фондах обласного бюджету.
Зокрема, розподіл зазначеного залишку по спеціальному фонду складає понад 45 млн. грн. Кошти буде спрямувано на будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у Глибоцькому, Кельменецькому, Герцаївському, Новоселицькому, Кіцманському, Хотинському, Вижницькому районах, а також на придбання для них медичного обладнання та автотранспорту. Про це повідомля прес-служба Чернівецької обласної ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі