![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:30, 5 лютого 2019 р.
«Будуймо Україну разом»: у Чернівцях пройшла зустріч з командою Львівської освітньої фундації (фото)
![«Будуймо Україну разом»: у Чернівцях пройшла зустріч з командою Льв... «Будуймо Україну разом»: у Чернівцях пройшла зустріч з командою Львівської освітньої фундації (фото)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 5 лютого, у Чернівцях команда Львівської освітньої фундації «Будуємо Україну разом» зустрілась з громадою міста.
Напередодні Чернівці обрали з 20 населених пунктів для участі та організації волонтерських таборів. Вже у березні оголосять результати та оберуть міста, в яких розмістять свої табори, які надаватимуть допомогу сім’ям, які цього потребують та вдосконалюватимуть громадські простори.
За словами організаторів, впродовж 4 останніх років волонтери з усієї країни вже відбудували 170 будинків для сімей, які цього потребували, крім цього вже було створено 13 молодіжних центрів по всій Україні.
«Один із таких успішних наших запитів – це від сім’ї Шевченків. З допомогою одного з фондів ми допомогли купити їм будинок та відремонтувати. Після цього, маючи 5 дітей, вони всиновили ще 5-тьох. Таким чином, ми зробили добру справу, і вони вирішили також допомогти дітям, які, на жаль, опинились в інтернаті», - каже представник Львівської освітньої фундації.
У разі, якщо громада міста підтримає цей проект, то у Чернівцях з’явиться мурал, будуть відремонтовані будинки чи квартири трьом сім’ям, які цього найбільше потребують (з числа благополучних сімей пільгових категорій: внутрішньо-переміщені, багатодітні, малозабезпечені родини) і буде відкрито новий молодіжний простір.
Зявку до цієї організації подала чернівачанка Світлана, яка пропонує провести повну реконструкцію Молодіжного центру у Чернівціх, що знаходиться за адресою вул. Головна, 41.
Вже у березні 2019 року будуть відомі результати і ми дізнаємося чи розмісять волонтери свій табір у Чернівцях.
Довідка:
Будуємо Україну разом- це культурно-освітня програма Львівської освітньої Фундації. Заснована у 2014 році. Мета організації – самоорганізація молодих українців, як рушійна сила змін, а також допомога українцям, що опинилися у скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань. Цільовою аудиторією є сім’ї, що постраждали внаслідок російсько-української війни, переселенці та багатодітні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі