• Головна
  • Чернівецька рада заборонила ЖКГ приймати ремонт тротуарів без пандусів
12:15, 6 лютого 2019 р.

Чернівецька рада заборонила ЖКГ приймати ремонт тротуарів без пандусів

Чернівецька рада заборонила ЖКГ приймати ремонт тротуарів без пандусів

З метою забезпечення доступності  обʼєктів вулично-шляхової мережі міста для маломобільних груп населення в м.Чернівцях секретар Чернівецької міської ради Василь Продан підписав розпорядження, відповідно до якого департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено здійснювати приймання від підрядних організацій робіт з проведення капітального ремонту та реконструкції доріг і тротуарів за умови влаштування пандусів для маломобільних груп населення.

До 1 березня 2019 року департаменту житлово-комунального господарства доручено підготувати План робіт на 2019 рік  з реконструкції тротуарів відповідно до карти доступності вулиць м.Чернівці та забезпечити його реалізацію,  а також залучати представників комітету забезпечення доступності до приймання завершених ремонтних робіт на дорогах і тротуарах з метою здійснення нагляду за дотриманням законодавства, правил, норм та стандартів з доступності маломобільних груп населення.

До 1 березня 2019 року разом з Чернівецькою обласною організацією УТОС планується скласти перелік заходів з облаштування тактильною плиткою пішохідних шляхів, прилеглих до місць  компактного проживання людей з вадами зору.

 До 1 червня 2019 року операторів платного паркування та інших суб’єктів господарювання, які утримують паркувальні майданчики, зобов’язано  позначити дорожніми знаками місця (в обсязі 10 відсотків загальної кількості, але не менш як одне місце) передбаченого стандартами розміру для паркування транспортних засобів, якими  керують  водії  з  інвалідністю  або  водії,  які перевозять  осіб  з  інвалідністю, з нанесенням дорожньої розмітки синьою фарбою (все паркувальне місце), зверху якої нанести дорожню розмітку 1.30, яка позначає такі місця з метою покращення їх візуального сприйняття. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голові комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до обʼєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при виконавчому комітеті міської ради Паскарю О.Є. та директору департаменту житлово-комунального господарства  міської ради Бешлея В.В.  доручено здійснювати контроль за виконанням цього розпорядженн, повідомляють на офіційному сайті Ратуші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рада #ратуша #ремонт #тротуари
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...