![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:00, 7 лютого 2019 р.
Чернівецький художник подарував дві картини літературному центру
![Чернівецький художник подарував дві картини літературному центру Чернівецький художник подарував дві картини літературному центру](/dist-assets/images/cap.jpg)
Президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев подякував у Facebook чернівецькому художнику, який подарував Целанівському літературному центру дві власні картини.
На одній з них Анатолій Федірко зобразив вулицю Головну з видом на готель «Київ», а на іншій — вулицю О. Кобилянської та Целанівський центр. Обидві картини виконані у стилі ретро-фотографії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі