• Головна
  • Медики у Чернівцях навчалися "Мистецтву лікування"
13:45, 8 лютого 2019 р.

Медики у Чернівцях навчалися "Мистецтву лікування"

Медики у Чернівцях навчалися "Мистецтву лікування"

«Мистецтво лікування» - так називається спеціалізований тренінг-програма післядипломного професійного вдосконалення для лікарів, який протягом цілого дня тривав вчора, 7 лютого 2019 року в Чернівцях.

Його організатором є ГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет».

«Аналогічні тренінги проводимо в усіх обласних центрах України, а у Чернівцях вже втретє, - зазначила керівник проекту Ганна Кузнєцова. – Зважаючи на центральну роль сімейних лікарів у концепції реформування української медицини, у першу чергу, програма адаптована саме для них. Відтак, різнопланова тематика тренінгу відображає всі аспекти роботи сімейного лікаря. Крім них, виступи провідних спеціалістів України з різних медичних напрямків будуть цікаві для терапевтів, неврологів, кардіологів, гастроентерологів тощо. Що важливо, участь у тренінгу є цілком безкоштовною, а по його закінченні учасники отримають відповідні сертифікати». Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

«У сучасних умовах сімейний лікар має бути універсалом, добре знатися не тільки на терапії, але й педіатрії, кардіології, ендокринології, медицині невідкладних станів тощо, - прокоментував учасник тренінгу, сімейний лікар АЗПСМ с. Веренчанка Заставнівського району Євген Зорій. – Хоча маю вже 16 років лікарського стажу, розумію, що аби цілком задовольняти пацієнтів, особливо за нинішньої конкуренції, потрібно постійно підвищувати свій професійний рівень. Добре, коли це можна зробити недалеко від дому. Тому коли довідався про тренінг-програму, у якій беруть участь фахівці НМАПО ім. Шупика, медуніверситету ім. Богомольця та БДМУ, одразу зареєструвався до числа учасників».   

За словами завідуючої терапевтичним відділенням Кіцманської ЦРЛ Ольги Смикало, такого формату конференцій у Чернівцях давно не було. По-перше, вона зацікавила великим обсягом інформації та фаховими спікерами загальноукраїнського рівня. По-друге, тренінг – це завжди цікаво і з практичної точки зору. «Особисто мене захід привабив як пульмонолога, зокрема доповідями щодо новітніх підходів до антибіотикотерапії пневмонії та застосування протикашльових препаратів», - відзначила лікарка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #медики #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...