![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:05, 8 лютого 2019 р.
З понеділка до школи: у Чернівцях закінчився карантин у школах
![З понеділка до школи: у Чернівцях закінчився карантин у школах З понеділка до школи: у Чернівцях закінчився карантин у школах](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відбулось засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо епідемічної ситуації в Чернівцях та проведення профілактичних та протиепідемічних заходів з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.
Як повідомила головний спеціаліст управління охорони здоров’я міської ради Ірина Вострікова, станом на 8 лютого 2019 року зареєстровано 2497 випадків ГРВІ та грипу. За попередній тиждень – 2918. Серед захворілих 1508 дітей, що складає 60,4 % від загальної кількості захворілих. Минулого тижня – 66%. Зареєстровано 15 випадків грипу, минулого тижня – 33.
Перевищення епідпорогу на сьогоднішній день становить 8,5%, минулого тижня – 26,8%.
В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на грип та гострі респіраторні інфекції зменшилась на 14,4%, натомість перевищення епідпорогу ще існує.
Члени комісії вирішили з понеділка, 11 лютого 2019 року, відновити навчальний процес у школах міста, при цьому продовжити виконання вимог Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення» щодо посилення проведення протиепідемічних, дезінфекційних, інших обмежувальних заходів в закладах дошкільного, шкільного та позашкільного навчання. Також буде продовжено щоденний моніторинг стану відвідування навчальних закладів. За потреби навчання може бути припинено в кожному закладі окремо.
Перед початком проведення масових заходів в школах та дитячих садках, позашкільних закладах повинно бути забезпечено проведення дезінфекційних заходів та провітрювання приміщень.
Міському управлінню охорони здоров’я доручено забезпечити наявність необхідної кількості лікарських препаратів і виробів медичного призначення в лікувальних закладах. До стабілізації епідемічної ситуації стан захворюваності в місті знаходиться під постійним контролем управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі