
15:29, 15 лютого 2019 р.
У Чернівцях чоловік, який обкрадав будинки, проведе 3,5 роки за гратами

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 43-річного чернівчанина у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185, ч.2 ст.15, ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно та поєднане з проникненням у житло, і закінчений замах на крадіжку, вчинену повторно та поєднану з проникненням у житло).
Встановлено, що у липні минулого року раніше неодноразово судимий чоловік, знову вчинив на території обласного центру крадіжку – проник в приміщення будинку на території одного з садівничих товариств та викрав майно потерпілого, завдавши йому матеріальної шкоди на загальну суму 4 тисяч гривень.
Крім того, у листопаді минулого року обвинувачений проник на територію домогосподарства іншого садівничого товариства, звідки викрав майно потерпілого на загальну суму понад 2 тисячі гривень, проте не зміг довести свій злочинний намір до кінця, оскільки був зупинений працівниками поліції.
Суд призначив 43-річному чоловіку покарання у виді позбавлення волі строком на 3,5 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:03
Вчора
Спецтема
Оголошення
17:32, 14 липня
15
17:32, 14 липня
38
19:57, 6 липня
2
13:36, 9 липня
2
13:28, Вчора
474
live comments feed...
Коментарі