![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:00, 19 лютого 2019 р.
В закладах реабілітації молоді на Буковині триває робота із профілактики ВІЛ/СНІД
![В закладах реабілітації молоді на Буковині триває робота із профіла... В закладах реабілітації молоді на Буковині триває робота із профілактики ВІЛ/СНІД](/dist-assets/images/cap.jpg)
З метою популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді, управлінням молоді та спорту облдержадміністрації 19 лютого 2019 року було проведено інформаційно-профілактичну лекцію в Чернівецькому центрі здорової молоді (м.Чернівці, вул. Винниченка, 45).
Захід проводився з метою застереження, інформування та привернення уваги молодих людей до проблеми ВІЛ/СНІДу, яка за своєю руйнівною силою не має собі рівних, інформує прес-служба Чернівецької ОДА.
Представники управління молоді та спорту спільно з медичними працівниками Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом провели лекцію на тему «Профілактика ВІЛ-захворюваності у молодіжному середовищі».
Молодь центру мала можливість задати питання медичним працівникам, а також безкоштовно, за бажанням, зробити тест на ВІЛ, результат якого є залишається конфіденційним для таких осіб, і його підсумки можна дізнатись всього за декілька хвилин. У свою чергу, досить багато осіб виявили бажання зробити тест, аби зняти психологічні побоювання щодо свого ВІЛ-статусу. Медичними представниками булозазначено, що сьогодні тестування на небезпечний вірус в Україні стало більш доступним та мобільним.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі