
14:08, 24 лютого 2019 р.
Чернівецька Буковина провела двосторонню гру

23 лютого 2019 року на штучному полі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» відбулася двостороння гра чернівецької «Буковини».
У матчі взяли участь гравці, які мають чинні контракти з клубом, а також кращі футболісти «Буковини U19» та потенційні новачки чернівецької команди. Про це повідомляє fcbukovyna.com.
Команди було розділено на «зелених» і «помаранчевих». Після першого тайму з рахунком 1:0 вигравали «помаранчеві». Відзначився потенційний новачок. У другій половині зустрічі результативні удари Андрія Понєдєльніка та Олександра Жумиги принесли перемогу «зеленим» - 2:1.
Цією грою завершувався загально-підготовчий збір «Буковини». 24 та 25 лютого у гравців чернівецької команди буде вихідний. Після цього футболісти продовжать тренуватися в Чернівцях та зіграють у контрольних матчах. А незабаром визначиться остаточний склад команди на весняну частину першості України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:25
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, Сьогодні
10:27, 7 березня
08:24, 3 березня
09:47, Вчора
09:47, Вчора
live comments feed...
Коментарі