
09:31, 28 лютого 2019 р.
У Глибоці водій намагався підкупити поліцейських

Щоб уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, житель району запропонував правоохоронцям гроші. Працівники поліції відмовилися від неправомірної вигоди.
27 лютого під час несення служби у селищі міського типу Глибока наряд групи реагування патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль «Volkswagen». За кермом транспортного засобу перебував 67-річний житель району.
Коли поліцейські складали на водія адміністративні матеріали, той запропонував їм гроші, щоб уникнути відповідальності. Про спробу підкупу працівники поліції повідомили керівництво та викликали слідчо-оперативну групу для документування кримінального правопорушення.
Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до 4 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
Вчора
10:22
Вчора
08:04
Вчора
15:07
24 січня
Спецтема
Оголошення
11:46, 21 січня
10:57, 22 січня
15:55, 21 січня
11:46, 21 січня
05:03, 23 січня
Коментарі