![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:26, 28 лютого 2019 р.
Патрульні допомогли цуценяті, якого збив позашляховик на Буковині
![Патрульні допомогли цуценяті, якого збив позашляховик на Буковині Патрульні допомогли цуценяті, якого збив позашляховик на Буковині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Патрульні, під час несення служби, на поліцейській станції "Атаки" стали свідками неприємної події — водій Volkswagen Touareg здійснив наїзд на собачку.
Патрульні одразу ж вирішили подбати про друга людини. Хлопці забрали тваринку з проїжджої частини, надали першу домедичну допомогу та оперативно доставили в найближчу ветеринарну клініку в місті Хотин.
Лікар повідомив, що в собачки перелом ключиці, але прогнози позитивні.⠀Поліцейські забрали тваринку з собою і вирішили, що їх обов'язок — потурбуватися про неї.
Лікар показав як правильно робити уколи і доглядати за песиком. Тепер при перезмінці патрульних на ПС "Атаки" разом зі спорядженням передають ще й собачку та інструкцію по догляду за нею.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:15, 15 липня
12:24, 18 липня
13:05, 21 липня
38
18:21, Вчора
4
live comments feed...
Коментарі