На Буковині у минулому році більше половини працевлаштованих люди віком 35+

На Буковині у минулому році більше половини працевлаштованих люди віком 35+, Полісан Вікторія

За січень – лютий 2019 року 1213 буковинців отримали роботу за сприянням служби зайнятості, з них 517 мали статус безробітного.

Серед працевлаштованих безробітних 184 – це молодь віком до 35 років, а старші 35-річних загалом – 333, з них особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 років і менше, - 106 осіб.  

«Нині роботодавці не такі вибагливі, як раніше, адже Чернівецька область – прикордонна і чимало кваліфікованих фахівців виїжджають за кордон, тому роботодавці переосмислюють вимоги до претендентів на вільне робоче місце і в першу чергу оцінюють професійні якості та менше зважають на вік», - зазначила директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Щодо працевлаштування зареєстрованих безробітних за освітою, то за січень – лютий 2019 року отримали роботу 140 осіб з вищою освітою, з базовою неповною вищою освітою – 97 осіб, з професійно-технічною – 134, з повною та базовою загальною середньою освітою – 143, троє працевлаштованих мають початкову освіту.

Нині у Чернівецькому обласному центрі зайнятості зареєстровано 6310 безробітних. За січень – лютий 2019 року отримали статус безробітного 1731 буковинець, повідомляє Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

робота працевлаштування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі