Буковинські лікарі кажуть, що зменшилась кількість мертвонароджених дітей

Буковинські лікарі кажуть, що зменшилась кількість мертвонароджених дітей, Ася

У 2018 році, порівняно з попередніми роками, відзначається зменшення втрати дітей першого року життя на Буковині.

В цьому ж контексті в області знизився рівень перинатальної смертності,  ранньої неонатальної смертності впродовж перших 7 днів після народження малюка та мертвонародженості. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць під час прес-конференції.

«Якщо в Україні в цілому показник перинатальної смертності складає 9,1 проміле, то в Чернівецькій області за результатами роботи 2018 року цей показник становить 7,4 – він є значно меншим. Це свідчить про величезні зусилля, котрі докладаються як лікарями акушер-гінекологами з початку ведення вагітності, так і в акушерських стаціонарах, так і лікарями- неонатологами, спеціалістами обласної дитячої лікарні, де власне виходжують малюків, це дає свої позитивні результати», - відзначила Оксана Андрієць.

Ще один важливий показник, на який звернула увагу керівник профільного департаменту - материнська смертність: «Завдяки ефективній та злагодженій роботі працівників  охорони здоров’я у 2018 році, як і у 2017 році, материнських втрат внаслідок акушерських проблем в краї не було».

статистика лікарі діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі