Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?

Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, Ася

В Чернівцях до Міжнародного жіночого дня на проспекті Незалежності відкрили традиційний квітковий ярмарок. Продавці пропонують найрізноманітніші квіти на будь-який смак.

Ціни на традиційні для 8 Березня квіти тюльпани коливається в районі 20-25 гривень за штуку, також можна знайти невеликий букетик із різноманітними тюльпанами за 55 гривень, середній від 240 до 360 гривень або великий за 520 гривень. Проте можна знайти й інші квіти. Наприклад, крокуси за 50, геоцинти за 60, хризантеми за 50, троянди червоні і рожеві від 45-55, а білі від 25.

Креативні продавці пропонують чернівчанам різноманітні коробочки із квітковим оформленням. Ціни залежать від розміру, кількості та, які саме там квіти. Тому розпочинаються від 150 до 250 гривень за невелику, від 340 до 430 гривень за середню та від 500 до 700 гривень за велику. Також можна знайти невелику коробочку із підсніжниками за 20 гривень.

Якщо хочеться подарувати квіти, але не подобається, що вони потім зав'януть, то подаруйте квіти у вазонах. Тут є також багато варіантів, наприклад ті ж тюльпани у вазоні за 80, або троянди у вазоні за 150. Є й інші варіанти: вазон із примулами за 60, вазон із нарцисами за 70, вазон із ромашками за 85, вазон із каланхое за 100, вазон із цикламеном за 140, вазон із бегонією за 150-195, вазон із азалією за 190.

Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-1 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-2 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-3 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-4 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-5 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-6 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-7 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-8 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-9 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-10 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-11 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-12 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-13 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-14 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-15 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-16 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-17 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-18 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-19 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-20 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-21 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-22 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-23 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-24 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-25 Які квіти пропонують на квітковому ярмарку в Чернівцях?, фото-26
Квіти Ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі