Андрій Садовий, під час свого візиту до Чернівців, сказав, що є головною бідою міста

Андрій Садовий, під час свого візиту до Чернівців, сказав, що є головною бідою міста, Ася

Львівський міський голова Андрій Садовий відвідав Чернівці.

Мер Львова нагадав, що як колишній кандидат на посаду Президента України обіцяв здійснити робочу поїздку до Чернівецької області, а позаяк звик виконувати дане слово, то 8 березня на півдня завітав на Буковину. Триваліший робочий візит теж відбудеться, але  дещо пізніше.

У Чернівцях Андрій Садовий поклав квіти на могилу розвідниці Анастасії Горбачової (позивна «Лиса»), яка загинула на російсько-українській війні. «Дуже важливо, щоб ми пам’ятали тих людей, які віддали своє життя, щоб ми мали можливість тепер зустрічатися», - пояснив мер Львова. Також Андрій Садовий  зустрівся з чернівецькими журналістами та активістами «Самопомочі», - повідомляє www.buknews.com.ua. Чимало питань стосувалися порівняння ситуації у Львові і Чернівцях: чому у Львова виходить розвиватися, а у Чернівців – ні.

- Я проїхав фактично усіма містами України – великими і малими.  Яке моє спостереження? Там, де громада зуміла зорганізуватися, де до влади прийшов чесний керівник,  де є співпраця з громадськістю, наукою, підприємцями, там є феноменальні результати. У маленькому селі Березовець під Уманню, мене шокували рівненькі дороги, садочок, школа, феноменальний парк… Є староста села, є агрофірма, яка там працює, і є нормальна кооперація на користь громади.

- Біда Чернівців, що до влади почали приходити бізнесмени, які дивляться на місто, як на бізнес. Отримуючи владу депутати починають сприймати міську раду, як акціонерне товариство, ділити її між собою, а за мету ставити отримання прибутків. Але прибутку не громади, а свого особистого. Їм чомусь здалося, що їм Бог послав можливість стати дуже багатими за цей короткий час, поки вони є депутатами. І вони стали вважати це місто своєю приватною власністю. І це найбільша катастрофа. Тому що місто належить громаді…

- Я прийняв місто у гіршому стані, ніж ви зараз маєте. Дороги жахливі, вода подавалася чотири години на добу, через відсутність тепла люди перекривали дороги, освітлення не було… Море проблем. З Божою ласкою, ми дали цьому всьому лад, навели порядок… Минулого року закупили 150 великих автобусів. Решта українських міст  разом взятих закупили 270. Фактично 60 відсотків усіх закуплених в Україні автобусів припадають на один Львів. Таким чином я наводжу порядок у громадському транспорті. Це має бути винятково комунальний транспорт, бо ніякий приватник не буде возити людей в інтересах громади, а не власної кишені. Всі пенсіонери, інваліди першої, другої, третьої групи і школярі мають безкоштовний проїзд у всіх видах транспорту – автобусах, тролейбуси, трамваї…

- Те, шо я, як мер, завжди робив і роблю: я не допускаю шахраїв до влади. Навіть будучи сьогодні лідером «Самопомочі», серед керівництва міста немає нікого з ТОП-Самопомочі. Ні заступників, ні керівників департаментів… Вони не є в жодних партіях. У мене фракції міської ради не мають впливу ні на одну посаду, ні на одне призначення – це мій принцип. Я завжди беру фахівців. Звісно, якщо хтось з депутатів порадить хорошого менеджера, який звільнився з попередньої роботи, я йому ще пляшку виставлю. Але, борони Боже, брати на посаду людину, бо це чиясь квота. Це неприпустимо!

мер Андрій Садовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі