На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн

На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, Ася

11 березня 2019 року у с. Шипинці Кіцманського району відбулося відкриття після капітального ремонту басейну Шипинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

На захід завітали в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, перша заступниця голови Верховної Ради України, Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, керівництво Департаменту освіти і науки ОДА, районна влада, мешканці Кіцманщини.

Розпочались урочистості з виконання присутніми та вихованціями школи двох гімнів - Державного та "дитячого гімну України" (пісні "Україна - це ти").

«Сьогодні у вас є прекрасна нагода, коли відкривається басейн, усвідомити, що заняття плаванням сприятиме вашому хорошому навчанню», - звернулась перша заступниця голови Верховної Ради України до школярів.

Михайло Павлюк відзначив, що, зокрема, нинішня подія дає можливість побачити конкретний результат реформи децентралізації і спільних дій усіх гілок влади, народних депутатів, порядних городян, і представників Шипинецької землі, котрі хочуть бачити відновлений басейн у цьому закладі. Він наголосив, що таким чином дітки урізноманітнять своє дозвілля, займаючись спортом, та дбатимуть про здоровий спосіб життя

Шипинецький заклад загальної середньої освіти розрахований на 425 учнів. Наразі тут навчається 247 учнів, працює 27 педагогічних працівників.Басейн в закладі функціонував з 1988 по 1992 рік. Довгий час він не працював. У 2017 році розпочався капітальний ремонт шкільного басейну.Довжина басейну – 12 м.,ширина – 6 м., глибина – 1,10-1,30 м.На відкриття басейну спрямовано 2 239 535, 03 грн. (кошти з державного бюджету та згідно розпоряджень КабМіну від 05.12.2018 № 934-р, від 23.01.2019 № 39-р), повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-1 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-2 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-3 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-4 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-5 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-6 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-7 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-8 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-9 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-10 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-11 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-12 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-13 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-14 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-15 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-16 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-17 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-18 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-19 На Кіцманщині у школі капітально відремонтували басейн, фото-20
школа басейн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі