
18:00, 12 березня 2019 р.
В Чернівцях можуть засудити чоловіка, який володів зброєю без документів

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження. Порушнику загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.
У ніч на 12-те березня у Чернівцях під час патрулювання території обслуговування поліцейські виявили 33-річного чоловіка зі зброєю без необхідних дозвільних документів. На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського відділення поліції, яка задокументувала факт кримінального правопорушення.
Поліцейські вилучили у чоловіка револьвер. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Наразі проводиться досудове розслідування, повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
14:08
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:55, 2 березня
4
13:19, 1 березня
1
05:29, 8 березня
15:36, 11 березня
Коментарі