В Чернівцях реконструкція відділення радіології у онкодиспансері наближається до фінальної стадії

В Чернівцях реконструкція відділення радіології у онкодиспансері наближається до фінальної стадії, Ася

20 березня відбувся моніторинговий візит у відділення радіології Чернівецького обласного онкологічного диспансеру.

В ньому взяли учась заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Оксана Андрієць, в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА Олександр Пуршага, начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Ганна Жебчук, медики та румунські партнери - Генерального Консула Румунії у місті Чернівці Ірина - Лоредана Стенкулєску та заступник генерального менеджера Агенції з питань міжнародного співробітництва щодо розвитку (RoAid) Чезара Кетеліна Маріна.

Співпраця у гуманітарній сфері між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Державним агентством з питань надання міжнародної допомоги (Румунія) започаткована відповідно до домовленостей, досягнутих в рамках спільного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра закордонних справ Румунії Теодора-Віорела Мелешкану до Чернівецької області 11 січня 2018 року.

«Чернівецький обласний онкологічний диспансер – це медична установа, що потребує значної уваги та підтримки. Хочу подякувати румунським партнерам за допомогу у реалізації соціально важливого проекту. Варто зазначити, що добросусідські відносини дозволяють співпрацювати з Румунією як на національному, так і на локальному рівнях. Наразі підтвердженням цьому слугують приклади успішно реалізованих проектів. У минулому році, після переговорних процесів, були підписані угоди, що дозволили отримати значну підтримку для ключового медзакладу Буковини. Сьогодні ми побачимо реальні результати співпраці», - зазначив Ігор Богатирець.

Також під час заходу було озвучено, що 19 березня, під час попереднього моніторингового візиту, румунські партнери запропонували продовжити співпрацю в частині оснащення відділення радіології всім необхідним, від чого буде залежати ефективне надання медичних послуг населенню Буковини, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Довідково. Кошторисна вартість проекту - 29 163,984 тис. грн. Проектно-кошторисну документацію розробляло ТОВ «Чернівціагропроект».

Роботи, які фінансуються за рахунок RoAid (Румунія), є складовою частиною проекту Реконструкції корпусу (літера А,Б) розробленою ТОВ «Чернівціагропроект». Підрядником виконання робіт по реконструкції корпусу, згідно тендерних торгів, визнано «ТОВ «Будторгінвест».

Сума фінансування від  RoAid (Румунія) становить 70 000 євро (2 141,158 тис. грн.). Виконано згідно договору з RoAid (Румунія) – 985,3844 тис. грн.

На сьогоднішній день виконуються роботи по заміні старих мереж електропостачання, водопроводу, каналізації та слабострумних мереж, виконано заміну дверей,  демонтаж сантехнічних приладів та електротехнічних приладів, демонтовано стару штукатурку, стяжки, підлоги та стіни з керамплитки. Влаштовуються нові перегородки з гіпсокартону, прокладаються нові мережі електропостачання, пожежної сигналізації, влаштовані стелі та короба з гіпсокартону, виконуються роботи по заливці стяжки, шпаклювання стін та стель.

В Чернівцях реконструкція відділення радіології у онкодиспансері наближається до фінальної стадії, фото-1 В Чернівцях реконструкція відділення радіології у онкодиспансері наближається до фінальної стадії, фото-2 В Чернівцях реконструкція відділення радіології у онкодиспансері наближається до фінальної стадії, фото-3
ремонт диспансер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі